Který z dostupných produktů pro podporu erekce vybrat?

Připravil jsem pro vás srovnání hned několika klinicky ověřených výrobků se kterými mám já, případně mí kolegové a kamarádi praktickou zkušenost. Každý produkt jsem ohodnotil na stupnici od jedné do pěti hvězdiček (5 je maximum).

 

Andropharmia Vigor

Doplněk stravy prodávaný bez předpisu napomáhá ke zvýšení libida, zlepšení erekce a zvýšení sexuálního výkonu. Silné afrodisiakum napomáhá ke zvýšení přirozené hladiny testosteronu. Pilulky nenavrátí pouze chuť po sexu, ale celkově tak napomáhají ke zvýšení sebevědomí.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Pavel (26)
„Výrobek jsem vyzkoušel, jelikož obsahuje Tribulus Terrestis, který jsem znal pro jeho pozitivní účinky na erekci. Samotný Tribulus je ale dost drahý, tak jsem s radostí vyzkoušel tento produkt. S výsledným účinkem jsem byl mile překvapen jak já, tak i moje drahá polovička.“

Mariján (51let)
„S erekcí jsem zpravidla nemíval problémy, ale teď se nestačím divit. Perfektní afrodiziakum.“

Andrej (45let)
„S Vigorem jsem velmi spokojen. Funguje na 200%, je to opravdu síla. Doporučuji všem.“

Martina (26let)
„Přítel teď chce sex mnohem častěji a přijde mi, že má mnohem tvrdší erekci. Nic mi dopředu neřekl a čekal, zda si všimnu rozdílu. Všimla jsem si.“

Radim (57let)
„2x po sobě? To už se mi dlouho nestalo. Jsem účinky Vigoru ohromen.“

 

Výhody produktu

  • výhradně přírodní složení výrobků s vysokým podílem účinných látek (Tribulus terrestris, Muira puama, Maca peruánská, Ženšen, Catuaba.)
  • silné afrodiziakum
  • tyto prášky nezatěžují lidské tělo vedlejšími účinky (nevolností, průjmem, bolestí hlavy)
  • prodej bez předpisu
  • pilulky prošly lékařskou atestací v EU

Složení: Tribulus terrestris, Muira puama, Maca peruánská, Ženšen, Catuaba.

Zkušenost MUDr. Hanuše: Výrobek jsme testovali jak laboratorně, tak i u našich skutečných pacientů a musím říct, že výsledky předčily naše očekávání.

Hodnocení MUDr. Hanuše:: 5/5

Anropharmia Vigor


Clavin

Clavin je originální směsí několika forem argininu a jejich celková účinná doporučená dávka příznivě působí na prokrvení penisu a erekci. Unikátní chráněné složení účinných látek v přípravku Clavin vytváří v těle efekt, který několika mechanismy účinku napomáhá výraznějšímu prokrvení pohlavního orgánu pro snadnější opakovanou erekci s prodlouženým pohotovostním režimem až 12 hodin.

Zkušenost MUDr. Hanuše: Clavin způsobí prokrvení celého těla. Nevýhodou je přílišné zatížení srdce, které je používáním tohoto produktu přetěžováno. Výrobek bych tedy rozhodně nedoporučil každému.

Hodnocení MUDr. Hanuše: 3/5

Clavin


Arginmax

Arginmax je založen na přírodní bázi, obsahuje vyvážené kombinace speciálně upravovaných účinných látek, jejichž dlouhodobé užívání pozitivně působí na sexuální funkce a erekci.

Zkušenost MUDr. Hanuše: Arginmax je nutné dlouhodobě používat a ve výsledku se jedná o velmi nákladnou záležitost, výsledný účinek je ale je vcelku uspokojující.

Hodnocení MUDr. Hanuše: 2/5

Arginmax


Slovo závěrem

doc. MUDr. Jaroslav Hanuš, CSc.: Výrobek Andropharmia Vigor jsme testovali jak v našich laboratořích, tak u našich pacientů s problémy s erekcí a na základě zjištěných výsledků mohu výrobek vřele doporučit.