Zabraňte vypadávání vlasů

S přibývajícím věkem je normální, že postupně lidé začnou přicházet o své vlasy. U mužů, kteří o své vlasy přišli úplně je někdy tento fakt považován dokonce za sexy, jelikož údajně značí velkou inteligenci a dostatek mužských hormonů.
Naopak u žen je nadměrné vypadávání vlasů vcelku vážným problémem, kdy žena ztrácí část své ženskosti. Zvláště po porodu mnoho žen ztrácí část vlasové pokrývky, jedná se ale běžný fakt, který postupem času sám odezní.

Andropharmia Hair

Je unikátní doplněk stravy určený pro rychlé, efektivní a hlavně zdravé zastavení vypadávání vlasů. Prokázány jsou i velmi pozitivní účinky na růst nových vlasů. Tento produkt obsahuje pouze 100% přírodní látky a je zcela bezpečný, o čemž vypovídají i provedené testy v české akreditované laboratoři.

Mezi hlavní účinné látky patří L-cystin (aminokyselina nezbytná pro růst nových vlasů), který je sice možné do těla dostat pravidelnou konzumací masa (zejména rybího), avšak maso jej neobsahuje dostatek natolik, aby se padání vlasů samo zastavilo. Je tedy nutné do těla L-cystin dodávat dodatečnými přípravky.

Pro koho je produkt určen? Pro všechny, kdo:
Anropharmia Hair

  • ztrácí vlasovou pokrývku
  • mají geneticky vrozenou pomalejší obnovu vlasových kořínků
  • vyzkoušeli všemožné přípravky, s nevalným účinkem
  • chtějí vypadat lépe a atraktivněji

 

Výhody produktu:

  • vhodný pro muže i ženy
  • složení pouze z přírodních produktů
  • nehrozí ztráta sexuální touhy (neobsahuje hormony)
  • přípravek je klinicky testován v ČR i v EU
  • přípravek je volně prodejný, bez předpisu

 

Složení

V prášcích zabraňujících vypadávání vlasů Andropharmia Hair se nachází pouze přírodní látky, jako je vitamín B2, vitamín B6, vitamín H (Biotin), kyselina listová, kyselina pantotenová, zinek a L-Cystin, které společně omezují a zastavují padání vlasů a pomáhají podpořit růst nových vlasů.

 

Růst vlasů

Recenze a zkušenosti

Kamil (52let)
„Andropharmia Hair je skvělý. Zastavilo se mi vypadávání vlasů a mám je od pohledu hustší. Mé zdravotní problémy měly vliv na padání vlasů, teď je je vše vyřešeno.“

Petra (40let)
„Po týdnu užívání jsou znatelné změny, vlasy jsou zdravější a pevnější.“

Andrej (45let)
„Náhodou jsem narazil na výrobky Andropharmie a začal jsem zkoušet Vigor i Hair a musím říct, že výsledky jsou v obou případech neskutečné. Díky!“

 

Certifikace, zkušebny

    

Výsledky testů

Výsledky testů růstu vlasů

 

Doporučení na závěr

doc. MUDr. Jaroslav Hanuš, CSc. : Výrobek jsme testovali jak laboratorně, tak i u našich pacientů a musím říct, že výsledky předčily očekávání jak naše, tak i našich pacientů.